• Wynajem Nissana GT-R

    Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

  • gtr
  • barbicide
  • kativa

Katalog

Frezarki do paznokci Jest 153 produktów.

Jednym z niezbędnych przyrządów w każdym gabinecie oferującym manicure i pedicure jest frezarka do paznokci. Urządzenie działa jak automatyczny pilnik, pozwalając na szybkie, a zarazem efektywne opracowanie i kształtowanie paznokci u dłoni oraz stóp. W zależności od wybranej końcówki, za pomocą frezarki do paznokci można skracać płytkę, nadawać jej pożądany kształt, a także polerować. Urządzenie zastępuje nam więc cążki, pilnik i polerkę, a cały zabieg przeprowadzony przy jego wykorzystaniu zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Przed przystąpieniem do manicure lub pedicure z wykorzystaniem tego automatycznego pilnika nie trzeba przeprowadzać zabiegu zmiękczającego skórki. Całą procedurę można przeprowadzić na suchej skórze.


Ostatnim ważnym atutem frezarek do paznokci dostępnych w naszej ofercie jest możliwość wyboru modeli z pochłaniaczem pyłu. Takie rozwiązanie zapewnia czystość w miejscu pracy, ale i komfort dla osoby przeprowadzającej zabiegi manicure i pedicure. Polecamy też pochłaniacze pyłu własnej produkcji, doskonałe do frezarek nieposiadających tej funkcji. Zapraszamy do poznania pełnej oferty dostępnych urządzeń, doskonałych do zastosowania w warunkach domowych i w gabinetach.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 40 z 153 elementów